Receta e thjeshtë që pastron trupin tuaj

Produktet në natyrë janë produkte të cilat ndihmojnë jo vetëm në përshpejtimin e metabolizmit tuaj por edhe në humbjen e kileve të tepërta.

Për këtë ilaç të thjeshtë ju nevojitet:
një lugë e vogël kanellë, dy lugë të vogla uthull molle, një lugë mjaltë, dy lugë lëng limoni dhe një gotë ujë.

Këta përbërës përzieni dhe pini çdo mëngjes nga një lugë përderisa keni stomakun bosh, kombinojeni me një gotë të madhe me ujë.

Uthulla e mollës njihet si orientues i baktereve të mira në stomak ndërsa antioksidantët e dalluar siç janë limoni dhe kanella e përshpejtojnë metabolizmin.

Postime të ngashme

%d bloggers like this: